Mirror Studio -допоможемо створити інтернет магазин ціна доступна.
м. Баранівка, вул. Звягельська 43, Баранівський р-н, Житомирська область

Нова модель LIFAN KPM200
 
Український дебют KPM 200 відбувся тільки завдяки побажанням деякої кількості клієнтів, які часто і багато просили нас уявити його в нашій країні. ДЯКУЄМО ЇМ ЗА ЦЕ!
 
Найголовніше в цій моделі:
1. Це самобутня модель, а не клонований екземпляр будь-якого іншого бренду. Його створювали молоді дизайнери відділу R & D в компанії LIFAN. Деякі рішення стилістично схоже на різні мотоцикли, але це лише грані, які підкреслюють приналежність до сегменту "cafe-racer".
2. Основна ідея і спрямованість - цей мотоцикл повинен викликати емоції! Він не повинен залишати байдужим - комусь подобається, а хтось не сприймає. Нехай так, адже ми всі різні! Потрібно вміти жити не тільки на перспективу, а цінувати життя і позитивні емоції вже сьогодні, адже більше в житті швидкоплинно, ускладнено і далеко не завжди позитивно.
Подобається, захоплює, доставляє радість - чому ні?
3. Його технічна частина створена на основі двох моделей KPT200 і KP200. Основна відмінність від обох моделей це підвіска - KPM200 м'якше ніж KPT, але жорсткіше ніж KP200. Він не орієнтований на далеких відстанях, або перевезення вантажів - він для задоволення, зручності, емоційного задоволення.
На цьому все зіставлення з двома спорідненими моделями закінчуються. Зовнішність і компоненти у KPM 200 повністю свої власні, особливі - не схожі на одну з інших моделей LIFAN.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha

Дорожній мотоцикл Lifan KPM 200

  • Виробник: Lifan
  • Модель: KPM 200
  • Наявність: Є в наявності
  • $2050.00